Gecons

Společnost Gecons s.r.o.

Společnost Gecons s.r.o. byla založena v roce 2019. Mladá, dynamická společnost je zaměřena zejména na projekční a konzultační činnost ve stavebnictví, ve spolupráci s lídry na trhu stavebních dodávek jsme schopni zajistit i kompletní stavební činnost. Naši spolupracovníci disponují autorizačními oprávněními v oborech geotechnika a mosty a inženýrské konstrukce včetně bohatých mnohaletých zkušeností.

Nabídka činností

Pracujeme ve dvou základních oborech – projekční a konzultační činnost ve stavebnictví, stavební práce.

Projekční práce

Zpracování kompletních projektových dokumentací ve všech stupních dle platných vyhlášek včetně jednotlivých profesí, soupisu prací, rozpočtů a inženýrské činnosti (dodání pravomocného územního rozhodnutí, stavebního povolení, vodoprávní řízení, ...).

Pro projektové práce zajistíme i veškeré nutné podklady – geotechnický průzkum, geodetické zaměření, stavebně technický průzkum, biologický a dendrologický průzkum a další.

Konzultační práce, monitoring

Monitoring na povrchu – pasportizace objektů, geodetická měření (nivelace, 3D pohyby geodetických bodů, náklony), deformetrická měření, inklinometrie, extenzometrie, tenzometrie, ...

Monitoring v podzemí – konvergenční měření, dokumentace čelby, ...

Další práce – technický dozor stavebníka, geotechnický dozor, zpracování investičních záměrů a studií, geodetické práce.

Stavební práce

V nabídce stavebních prací se zaměřujeme zejména na práce geotechnické, tj. zakládání objektů občanské výstavby, zajištění stavebních jam a práce speciálního zakládání (piloty, mikropiloty, injektáže, ...).

Aktuality

Kladno hází 2023

31. 5. 2023 | Kladno hází 2023

Společnost Gecons Vás 13. června srdečně zve na další ročník mezinárodního atletického meetingu Kladno hází.

Kontakty

IČ: 07809069, DIČ: CZ07809069

Sídlo: Vídeňská 297/99, Štýřice, 639 00 Brno

Kanceláře: Areál Vídeňská 99, vedle JumpPark Brno,

v budově Hudy lezecká stěna Brno, 1. patro

Spisová značka: C 110371,

Vedená u Krajského soudu v Brně

Ing. Vít Černý, Ph.D.

+420 724 285 495

cerny@gecons.cz

Mgr. Petr Hekerle

+420 777 111 467

hekerle@gecons.cz